Laila Omar ile yapılan görüşmede

Laila Omar ile yapılan görüşmede
22 March 2017 514
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Kan Taniya, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Bölge Müdürü Laila Omar ile bir görüşme gerçekleştirdi.

22 Mart tarihinde Abhazya Dışişleri Bakanlığı, UNICEF bölge yöneticisi Laila Omar Gad ve UNICEF’in Suhum’da faaliyet gösteren çalışma ofisinden Gottfried Hanne ile düzenlenen toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantıya Abhazya Dışişleri Bakanlığı’nın uluslararası örgütler ile ilişkiler bölümünde çalışan kıdemli asistan Astanda Pataraya da katıldı.

Toplantıda özellikle dünya çapındaki ana dilde yapılan etkin eğitim metodlarına yönelik uygulamalar bağlamında UNICEF’in Abhazya Cumhuriyeti topraklarında gösterdiği faaliyetler tartışıldı. Bu konuya ek olarak UNICEF, sağlık alanında Abhazya’da uygulanan programlara gelecekte de destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Abhazya Dışişleri Bakanlığı, Abhazya Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren uluslararası örgütler ve Birleşmiş Milletler’e bağlı kurumların aktivitelerini koordine eden ana organdır.

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: