Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Zaur Gwadzhava diplomatik misyon başkanlarının genel toplantısına katıldı

Zaur Gwadzhava diplomatik misyon başkanlarının genel toplantısına katıldı
25 October 2017 370
Abhazya Cumhuriyeti'nin Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Zaur Gwadzhava, Papalığın elçisi Aldo Giordano'nun daveti üzerine 23 Ekim 2017 tarihinde Vatikan Büyükelçiliği'nde gerçekleşen Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti'nde akredite olan diplomatik misyon başkanlarının genel toplantısına katıldı.

Toplantıda; diplomatik misyon temsilcilerinin döviz bozdurması için banka organizasyonunun yanı sıra Türkiye, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Cin Halk Cumhuriyeti Büyükelçileri ve Uluslararası Kızılhaç Komitesi Temsilcisi'nin resmi gidiş gelişleri için resmi prosedür konularına değinildi.

Resepsiyonun sonunda tüm katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinliğe Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti'ndeki Papalık Elçisi, Venezuela'da akredite olan diplomatik misyon başkanları ve büyükelçiler, basın temsilcileri ve diğer davetliler katıldı.

Kaynak: Abhazya Cumhuriyeti Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Материалы по теме

 
 
 

Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Kerç’te (Kırım Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu) meydana gelen patlama’da ölenlerin ailelerine başsağlığını dile getirdi

17.10.2018

Daur Kove Denis Ronaldo Monkada Kolindres’e tebrik mesajı gönderdi

03.09.2018

Abhazya’daki BMMYK ofis temsilcileri ile görüşme hakkında

16.08.2018

14 Ağustos 2018 yılında Abhazya Cumhuriyeti Transdinyester Moldova Cumhuriyeti Resmi Temsilciliği’nde «Onlar Anavatan için savaşıyorlardı» adlı Resim Fuarı açıldı

14.08.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: