Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Daur Kove Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Kalıcı Koordinatörü Niels Scott ile bir araya geldi

Daur Kove Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Kalıcı Koordinatörü Niels Scott ile bir araya geldi
25 August 2017 254
Daur Kove Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Kalıcı Koordinatörü Niels Scott ile bugün Abhazya Dışişleri Bakanlığı'nda bir araya geldi. Toplantıda Abhazya Dışişleri Bakan Asistanı Georgi Dumava, Uluslararası Kuruluşlarla Etkileşim Bölümü Başkanı Artur Gagulia, ayrıca Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Abhazya Program Ofisi Başkanı Kurtmolla Abdulganiev ve Birleşmiş Milletler Daimi Koordinatörü Özel Asistanı Ann Sophie Helgren de hazır bulundu.

Toplantıda Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP)'nın Abhazya Cumhuriyeti topraklarındaki faaliyetleri ile ilgili konular tartışıldı.

Niels Scott Dışişleri Bakanı'na Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın Abhazya'da uyguladığı mevcut projeleri, ayrıca programın 2017 yılı çalışma planı hakkında bilgi verdi.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın Abhazya Cumhuriyeti Ofisi Başkanı Kurtmolla Abdulganiyev, bugünkü toplantının Abhazya'daki Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Ofisine başkanlık ettiği son toplantı olduğunu belirtti. Abhaz Dışişleri Bakanlığı yönetimine işbirliği, sürekli destek ve açıklıkları için teşekkür etti. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ABhazya Cumhuriyeti Ofisi'nin gelecek başkanı 2017 yılının sonlarında atanacak.

Toplantıda ortak ilgi alanlarına dair diğer çok sayıda konu da ele alındı.

Материалы по теме

 
 
 

Transkafkasya’da güvenlik ve istikrarlık Cenevre görüşmelerinde Rus delegasyonun Başkan yardımcısı A.A. Dvinyanin ile yapılan görüşme hakkında

02.03.2018

Güney Kafkasya’da AB özel temsilcileri ile yapılan toplantı hakkında

16.02.2018

Adik Arşba Rostov bölgesi hükümet organların temsilcilerle yapılan toplantıya iştirak etti

14.02.2018

Abhazya Dışişleri Bakanlığı Moskova bölgesinde uçak kazasında insanın ölümüyle ilgili başsağlığı diledi

11.02.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: