Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Suriye Ekonomi ve Dış Ticaret Bakanı Mohammed Samer Khalil ile görüşme

Suriye Ekonomi ve Dış Ticaret Bakanı Mohammed Samer Khalil ile görüşme
22 August 2017 477
Abhazya Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Adgur Ardzınba, 17 Ağustos 2017 tarihinde Suriye Arap Cumhuriyeti Ekonomi ve Dış Ticaret Bakanlığı'nda, Suriye Ekonomi ve Dış Ticaret Bakanı Mohammed Samer Khalil ile bir araya geldi.

Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove, Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Asistanı Irakli Tuzhba, Abhazya Dışişleri Bakanlığı Ortadoğu ve Afrika Bölüm Başkanı İnver Alsundba da toplantıya katıldı.

Toplantıda ekonomi bakanları iki ülke arasında sosyo-ekonomik, ticari ve finansal işbirliği beklentilerine dair tartıştı. Karşılıklı çeşitli ilgi alanlarında ticari ve ekonomik işbirliğinin gerçekleştirilebilem olanakları araştırıldı.

Suriye tarafı Abhazya Cumhuriyeti ile finansal-ekonomik ve ticari ilişkilerin gelişmesi konusundaki ilgisini belirtti.

Toplantı esnasında bakanlar her iki taraftan da sürekli temas kuracak ve bakanlık hatları vasıtasıyla ikili faaliyetleri koordine edecek sorumlu kişileri belirlediler.

Материалы по теме

 
 
 

Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Kerç’te (Kırım Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu) meydana gelen patlama’da ölenlerin ailelerine başsağlığını dile getirdi

17.10.2018

Daur Kove Denis Ronaldo Monkada Kolindres’e tebrik mesajı gönderdi

03.09.2018

Abhazya’daki BMMYK ofis temsilcileri ile görüşme hakkında

16.08.2018

14 Ağustos 2018 yılında Abhazya Cumhuriyeti Transdinyester Moldova Cumhuriyeti Resmi Temsilciliği’nde «Onlar Anavatan için savaşıyorlardı» adlı Resim Fuarı açıldı

14.08.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: