Haberler

6 June 2021 161 Bakanın görüşmeleri
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove, Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Jorge Alberto Arreas Montserrat'ın doğum gününde kutladı.
3 June 2021 181 Bakanın görüşmeleri
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gürcistan Başbakanı İrakli Garibaşvili'nin Türkiye ziyareti sırasında yaptığı "Abhazya, Güney Osetya ve Gürcistan ile aralarındaki ihtilafların Gürcistan'ın toprak bütünlüğü çerçevesinde barışçıl yollarla çözülmesine ilişkin" açıklamaları karşısında şaşkına döndü.
28 May 2021 115 Bakanın görüşmeleri
28 Mayıs'ta Abhazya Dışişleri Bakanlığı'nda Abhazya Dışişleri Bakanı Daur Kove'nin bölgesel belediye yönetimlerin temsilcileriyle bir çalışma toplantısı düzenlendi. Tkuarçal, Gal, Oçamçıra, Gulrıpş, Suhum, Gudauta ve Gagra semtlerinden yetkili temsilciler toplantıya katıldı.
5 Mayıs'ta Abhazya Dışişleri Bakanlığında Dışişleri Bakanı Daur Kove, ICRC Abhazya Misyonu temsilcilerini makamında kabul etti.
8 April 2021 181 Bakanın görüşmeleri
8 Nisan'da Dışişleri Bakanı Daur Kove, AB'nin Güney Kafkasya Özel Temsilcisi Toivo Klaar'ı kabul etti.
15 February 2021 119 Bakanın görüşmeleri
Abhazya Dışişleri Bakanlık binasında Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove  ve Güney Osetya Dışişleri Bakan Vekili Dmitriy Medoev arasında bir çalışma toplantısı düzenlendi.
19 November 2020 358 Bakanın görüşmeleri
19 Kasım Abhazya Dışişleri Bakanlığı’nda Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove ve Abhazya Cumhuriyeti nezdinde Transdinyester Moldova Cumhuriyeti’nin Resmi Temsilciliğinin Başkanı Garry Kupalba arasında görüşme gerçekleşti.
29 September 2020 231 Bakanın görüşmeleri
29 Eylül Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığında Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove’nin, Abhazya’ya resmi ziyarete gelen Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Dmitriy Medoev ile görüşmesi gerçekleşti. İki devletin Dışişleri Bakanları Abhaz-Oset ilişkilerin güncel konular ve iki taraflı işbirliğinin geliştirilmesi konuştular.
11 September 2020 351 Bakanın görüşmeleri
Belarus'taki olaylar bağlamında ortaya çıkan DPR ve LPR'nin yanı sıra Belarus, Abhazya, Güney Osetya, Transdinyester Rusya Federasyonu ile birleşmek için Rusya'nın tanınmış bir dizi siyasi ve kamuoyunun başvurusuna dikkat çektik.
19 August 2020 236 Bakanın görüşmeleri
Abhazya Dışişleri Bakanlığı’nda 19 Ağustos'ta Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove ile Transdinyester Moldova Cumhuriyeti'nin Abhazya Cumhuriyeti Resmi Temsilciliği Başkanı Garry Kupalba'nın bir toplantısına ev sahipliği yaptı.

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: