Haberler

22 November 2021 24 Notalar
Suriye Arap Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Faysal Mikdad, İnal Ardzınba'yı Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı olarak atanmasından dolayı kutladı.
22 November 2021 19 Notalar
Nikaragua Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Denis Moncada Colindres, Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı olarak atanması münasebetiyle İnal Ardzınba'ya tebrik notası gönderdi.
22 November 2021 45 Notalar
Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, İnal Ardzınba'ya Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı olarak atanmasıyla ilgili olarak tebrik mesajı gönderdi.
8 August 2021 112 Notalar
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Gürcistan'ın Güney Osetya Cumhuriyeti'ne yönelik geniş çaplı saldırganlığının 13. yıldönümü münasebetiyle Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı'na taziye notası gönderdi.
4 August 2021 153 Notalar
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove, Abhazya Cumhuriyeti'nin Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti ve eş zamanlı olarak Nikaragua Cumhuriyeti'nin Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Zaur Gvadzhava’nın doğum gününü kutladı.
29 May 2021 105 Notalar
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Abhazya Cumhuriyeti ile Suriye Arap Cumhuriyeti arasında diplomatik ilişkilerin kurulmasının üçüncü yıl dönümü vesilesiyle Suriye Arap Cumhuriyeti Dışişleri ve Yurttaş İşleri Bakanlığına tebriklerini gönderdi.
29 May 2021 101 Notalar
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Güney Osetya Cumhuriyeti Devlet Bağımsızlığı Yasası'nın kabulü vesilesiyle Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı'na tebrik mesajı gönderdi.
20 May 2021 79 Notalar
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Zar trajedisinin 29. yıldönümü vesilesiyle Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı'na bir taziye notu gönderdi.
8 April 2021 138 Notalar
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Dmitriy Medoev’i Güney Osetya Cumhuriyeti Anayasasın 20.Yıldönümü vesilesiyle tebrik mesajı gönderdi.

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: