Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Daur Kove doğumgünü nedeniyle Garry Kupalba'yı tebrik etti

Daur Kove doğumgünü nedeniyle Garry Kupalba'yı tebrik etti
17 August 2017 304
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove, Transdinyester Moldova Cumhuriyeti'nin Abhazya'daki Resmi Temsilciliği'nin Başkanı Garry Kupalba'yı doğum günü vesilesiyle tebrik etti.

Tebrik metninde şu ifadeler yer aldı:

" Seçkin kişisel nitelikleriniz ve sahip olduğunuz tecrübeli politikacı otoriteniz; Transdinyester Moldova Cumhuriyeti'nin uluslararası arenadaki çıkarlarının başarılı bir şekilde savunulmasına ve kardeş devletler arasındaki bağların güçlenmesine büyük katkıda bulunmaktadır.

Abhazya Cumhuriyeti'nde yalnızca görev sahibi bir diplomat olarak değil; aynı zamanda Abhaz-Transdinyester işbirliğinin güçlenmesi ve pratiğe dökülmesi için göstermiş olduğunuz çabalarla da tanınıyor ve saygı duyuluyorsunuz. Yüksek profesyonelliğiniz, hizmetiniz, özveriniz ve canlılığınız ile Abhazya Cumhuriyeti'ndeki Transdinyester Moldova Cumhuriyeti Resmi Temcilciliği'nin etkili çalışmalarına katkıda bulunmaya devam edeceğinize eminim."

Материалы по теме

 
 
 

Transkafkasya’da güvenlik ve istikrarlık Cenevre görüşmelerinde Rus delegasyonun Başkan yardımcısı A.A. Dvinyanin ile yapılan görüşme hakkında

02.03.2018

Güney Kafkasya’da AB özel temsilcileri ile yapılan toplantı hakkında

16.02.2018

Adik Arşba Rostov bölgesi hükümet organların temsilcilerle yapılan toplantıya iştirak etti

14.02.2018

Abhazya Dışişleri Bakanlığı Moskova bölgesinde uçak kazasında insanın ölümüyle ilgili başsağlığı diledi

11.02.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: