Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Daur Kove doğumgünü nedeniyle Garry Kupalba'yı tebrik etti

Daur Kove doğumgünü nedeniyle Garry Kupalba'yı tebrik etti
17 August 2017 373
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove, Transdinyester Moldova Cumhuriyeti'nin Abhazya'daki Resmi Temsilciliği'nin Başkanı Garry Kupalba'yı doğum günü vesilesiyle tebrik etti.

Tebrik metninde şu ifadeler yer aldı:

" Seçkin kişisel nitelikleriniz ve sahip olduğunuz tecrübeli politikacı otoriteniz; Transdinyester Moldova Cumhuriyeti'nin uluslararası arenadaki çıkarlarının başarılı bir şekilde savunulmasına ve kardeş devletler arasındaki bağların güçlenmesine büyük katkıda bulunmaktadır.

Abhazya Cumhuriyeti'nde yalnızca görev sahibi bir diplomat olarak değil; aynı zamanda Abhaz-Transdinyester işbirliğinin güçlenmesi ve pratiğe dökülmesi için göstermiş olduğunuz çabalarla da tanınıyor ve saygı duyuluyorsunuz. Yüksek profesyonelliğiniz, hizmetiniz, özveriniz ve canlılığınız ile Abhazya Cumhuriyeti'ndeki Transdinyester Moldova Cumhuriyeti Resmi Temcilciliği'nin etkili çalışmalarına katkıda bulunmaya devam edeceğinize eminim."

Материалы по теме

 
 
 

Daur Kove Denis Ronaldo Monkada Kolindres’e tebrik mesajı gönderdi

03.09.2018

Abhazya’daki BMMYK ofis temsilcileri ile görüşme hakkında

16.08.2018

14 Ağustos 2018 yılında Abhazya Cumhuriyeti Transdinyester Moldova Cumhuriyeti Resmi Temsilciliği’nde «Onlar Anavatan için savaşıyorlardı» adlı Resim Fuarı açıldı

14.08.2018

Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’n yorumu

08.08.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: