Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Abhazya Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Rusya Federasyonu Büyükelçisi Igor Akhba, yazar Aleksey Gogua'nın 85. doğum günü nedeniyle tebriklerini iletti.

Abhazya Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Rusya Federasyonu Büyükelçisi Igor Akhba, yazar Aleksey Gogua'nın 85. doğum günü nedeniyle tebriklerini iletti.
15 March 2017 289
Igor Akhba Aleksey Gougua'nın 85. doğum gününü kutladı

Tebrikte şu ifadeler yer aldı:

"Abhazya Cumhuriyeti sınırlarının çok ötesinde geniş bir şöhret ve tanınırlık kazanmış olan yetenekli bir yazar ve gazetecisiniz. Eserleriniz Anavatan sevgisi ve Abhaz halkının kaderine dair duygularla doludur.Halkımızın ulusal kurtuluş mücadelesine kişisel katkınız çok kıymetlidir; faaliyetleriniz gerçek yurtseverliğe ve cumhuriyetimizin çıkarlarını savunma konusunda cesarete açık bir örnek teşkil etmektedir.

Sevgili Aleksey Nochevich, uzun yıllar boyunca yeteneğinizle bizleri mutlu etmek için görkemli yaratıcılığınızı ve sağlığınızı korumanızı diliyorum. Size ve tüm yakınlarınıza mutluluklar dilerim."

Материалы по теме

 
 
 

Abhazya Dışişleri Bakanlığı, Güney Osetya Dışişleri Bakanlığı'na, Gürcistan'ın Güney Osetya'ya yönelik askeri saldırısının 10. yıldönümü dolayısıyla nota gönderdi

08.08.2018

Daur Kove İgor Ahba’yı Doğum Günü ile tebrik etti

05.02.2018

Dısşişleri Bakanı Daur Kove Abhaz-Rus sınırında Nauru Cumhurbaşkanı ile bir araya geldi.

12.11.2017

Daur Kove Dışişleri Bakanlığı, Büyükelçilikler ve yabancı elçilik çalışanlarını tebrik etti

17.05.2017

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: