Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Daur Kove doğumgünü nedeniyle Zaur Gvadzhava'yı tebrik etti

Daur Kove doğumgünü nedeniyle Zaur Gvadzhava'yı tebrik etti
4 August 2017 159
Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Daur Kove, Abhazya Cumhuriyeti Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti ve eşzamanlı Nikaragua Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Zaur Gvadzhava'yı Nikaragua Cumhuriyeti'nde eşzamanlı olarak doğumgünü nedeniyle tebrik etti.

Tebrik mektubunda şu ifadeler yer aldı:

"Abhazya Cumhuriyeti Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti ve eşzamanlı Nikaragua Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi olarak yapmış olduğunuz sıkı çalışmalar; Abhaz-Venezuela ve Abhaz-Nikaragua dostluk, ortaklık ve karşılıklı faydalı işbirlği ilişkilerinin gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Abhazya Cuhmuriyeti'nin Latin Amerika ülkelerindeki devlet çıkarlarını korumak adına yapmış olduğunuz kişisel katkıyı takdir ediyoruz.

Mart 2017 tarihinde Karakas'ta Abhaz delegasyonunun Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti'ne yaptığı çalışma ziyareti sırasında gerçekleştirmiş olduğumuz toplantımızı büyük bir sıcaklıkla anımsıyorum. Abhazya Cumhuriyeti ile Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti arasındaki işbirliğini daha da güçlendirmek adına elçilik personelinın yardımlarıyla şahsınız tarafından düzenlenen toplantılar son derece önemliydi.

Enerjiniz ve bağlılığınızın, özel bilginiz ve öngürünüzün, yapıcı kararlar alma becerinizin; devletimizin iyiliği adına etkin çalışmalar için sağlam bir temel hazırlayarak hizmet edeceğine eminim."

Материалы по теме

 
 
 

Sivil toplum temsilcileri ile toplantı

25.11.2017

Kan Taniya UNICEF Misyonu Başkanı Laila Omar Gad ile bir toplantı düzenledi.

10.11.2017

Raul Hacimba Dünya Gençlik ve Öğrenci Festivali katılımcıları ile Soçi'de bir araya geldi

20.10.2017

Daur Kove Abhaz Devlet Üniversitesi'nin 85. kuruluş yıl dönümünde Aleko Gvaramia'yı tebrik etti

17.10.2017

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: