Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Abhazya Cumhuriyeti heyeti Güney Osetya ziyaretinde

Abhazya Cumhuriyeti heyeti Güney Osetya ziyaretinde
27 August 2017 265
Abhazya Cumhuriyeti heyeti Güney Osetya Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının Rusya Federasyonu tarafından tanındığı günün kutlandığı etkinliklere katıldı.

Heyet; Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Arşba, Abhazya Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Güney Osetya Büyükelçisi Alan Elbakiev ve Abhazya Cumhuriyeti Acil Durumlar Bakanı Lev Kvitsinia'dan oluştu.

Heyet ziyaret süresince, Güney Osetya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Anatoly Bibilov ile bir araya geldi. Görüşmeye Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Dimitri Medoyev de katıldı.

Anatoly Bibilov, tüm misafirlerine Güney Osetya ulusu için çok önemli olan bu bayram gününe katılımları nedeniyle şükranlarını sundu.

Karaçay-Çerkes Cumhuriyeti, Transdinyester Moldova Cumhuriyeti ve Donetsk Halk Cumhuriyeti resmi heyetleri de Güney Osetya Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının Rusya Federasyonu tarafından tanındığı günün kutlandığı etkinliklere katıldı.

Материалы по теме

 
 
 

Transkafkasya’da güvenlik ve istikrarlık Cenevre görüşmelerinde Rus delegasyonun Başkan yardımcısı A.A. Dvinyanin ile yapılan görüşme hakkında

02.03.2018

Güney Kafkasya’da AB özel temsilcileri ile yapılan toplantı hakkında

16.02.2018

Adik Arşba Rostov bölgesi hükümet organların temsilcilerle yapılan toplantıya iştirak etti

14.02.2018

Abhazya Dışişleri Bakanlığı Moskova bölgesinde uçak kazasında insanın ölümüyle ilgili başsağlığı diledi

11.02.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: