Аԥсны Аҳәынҭқарра Адәныҟатәи
аусқәа рминистрра

Abhazya CUMHURİYETİ
DIŞİŞLERİ Bakanlığı

Abhazya Cumhuriyeti heyeti Güney Osetya ziyaretinde

Abhazya Cumhuriyeti heyeti Güney Osetya ziyaretinde
27 August 2017 353
Abhazya Cumhuriyeti heyeti Güney Osetya Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının Rusya Federasyonu tarafından tanındığı günün kutlandığı etkinliklere katıldı.

Heyet; Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Arşba, Abhazya Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Güney Osetya Büyükelçisi Alan Elbakiev ve Abhazya Cumhuriyeti Acil Durumlar Bakanı Lev Kvitsinia'dan oluştu.

Heyet ziyaret süresince, Güney Osetya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Anatoly Bibilov ile bir araya geldi. Görüşmeye Güney Osetya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Dimitri Medoyev de katıldı.

Anatoly Bibilov, tüm misafirlerine Güney Osetya ulusu için çok önemli olan bu bayram gününe katılımları nedeniyle şükranlarını sundu.

Karaçay-Çerkes Cumhuriyeti, Transdinyester Moldova Cumhuriyeti ve Donetsk Halk Cumhuriyeti resmi heyetleri de Güney Osetya Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının Rusya Federasyonu tarafından tanındığı günün kutlandığı etkinliklere katıldı.

Материалы по теме

 
 
 

Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Kerç’te (Kırım Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu) meydana gelen patlama’da ölenlerin ailelerine başsağlığını dile getirdi

17.10.2018

Cenevre Görüşmelerin 45. turu hakkında

10.10.2018

Nilson Scott ile yapılan görüşme hakkında

19.09.2018

Abhazya’daki BMMYK ofis temsilcileri ile görüşme hakkında

16.08.2018

Linkler

 
 
 
X

Geri Bildirim Formu

Adın:
E-posta:
Telefon:
Mesajınız: